O nás

Váše spokojenost je pro nás motivací. Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium totam rem.

O film a fotografii se zajímám již od dětství. Velké díky za to patří mé rodině, která založila a po dlouhá léta vlastnila největší regionální televizi Puls.

Nejdříve jsem vystudoval střední školu obor fotograf. Po úspěšné maturitě jsem se rozhodl nastoupit na "kybernu", jelikož jsem si chtěl rozšířit znalosti i v moderních technologiích.

Praxi jsem získával již při studiích, nejdříve přes dílčí zakázky od místních produkcí a středoškolské projekty. Dále následovaly pořady VyVolení, PROSTŘENO!, Toulavá kamera, SuperStar 2013. V současné době jsem se rozhodl jít cestou freelancera a spolupracovat zejména s firmami, ale velice rád si natočím i svatbu nebo jinou významnou událost. Velice vděčný jsem za zkušenosti, které jsem získal při práci s ŠKODA AUTO a. s., Vodafone Czech Republic a.s, ORACLE, CCL-CONFERENCE CZECHOSLOVAKIA LTD. spol. s r.o., PETROF, spol. s r.o., Elektrárny Opatovice a.s. a mnoho dalších...